Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu

Pracownicy Socjalni

Rejony pracowników socjalnych:


Sylwia Biernat - Rogowo, Rogówko

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 519 577 798

e-mail: sbiernat@gopslubicz.home.pl

Katarzyna Falkowska - Brzeźno, Brzezinko, Józefowo, Młyniec Pierwszy

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 6

tel. kom. 506 133 328

e-mail: kfalkowska@gopslubicz.home.pl

 

Monika Flejter - Jedwabno, Gronowo, Gronówko

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 505 287 518

e-mail: mflejter@gopslubicz.home.pl

 

Jadwiga Galus - Grębocin, Krobia

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 519 577 802

e-mail: jgalus@gopslubicz.home.pl

 

Dawid Lewandowski - Lubicz Dolny

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 501 957 906

e-mail: dlewandowski@gopslubicz.home.pl

 

Marta Rębska - Mierzynek

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 516 142 013

e-mail: mrebska@gopslubicz.home.pl

 

Karolina Sobierajska - Lubicz Górny, Młyniec Drugi

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 500 299 107

e-mail: ksobierajska@gopslubicz.home.pl

 

Monika Wysocka - Złotoria, Nowa Wieś, Grabowiec, Kopanino

tel. 56 674 21 55 lub 56 674 21 56 - wew. 5

tel. kom. 501 957 855

e-mail: mwysocka@gopslubicz.home.pl

 

 

TELEFONY SŁUŻBOWE PRACOWNIKÓW CZYNNE TYLKO
W GODZINACH PRACY OŚRODKA !!!